Одним із самих складних меблевих виробів поправу вважається кухня. Точніше було б сказати - набір кухонних меблів. Саме розмаїттям форм та наповнення і вирізняється кухня з-поміж інших меблів.
  Підбір фасаду (дверцята) - запорука гарного зовнішнього вигляду виробу. Колір та малюнок повинні радувати око протягом усього часу служби меблів. А від матеріалу залежатиме те, як довго кухня зберігатиме привабливий і неушкоджений вигляд.
  Не варто забувати і про внутрішнє наповнення модулів. Приділивши достатню увагу функціональній (відкривній та висувній) та кріпильній (стяжній та опірній) фурнітурі можна розраховувати на зручність користування та довговічність служби усього виробу.
  На даний момент при виготовленні кухні ми можемо запропонувати велику кількість матеріалів від різних виробників, що гарантовано забезпечить виконання будь-якої вимоги замовника будь-якого достатку.
  Що стосується фасадної часини кухні, то ми використовуємо безліч варіантів як одноматеріальних (масив дерева, МДФ, акріл) так і змішаних (дерево+МДФ, алюміній+скло та т.ін.). Дверцята можуть бути як пласкі, так і гнуті, та мати довільну форму в залежності від матеріалу, з якого виготовлені. Наразі нашим підприємством пропонується більше 10 кольорів натурального дерева, близько 100 кольорів МДФ покритих плівкою ПВХ, уся палітра RAL (декілька сотен відтінків) МДФ фасадів пофарбованих високоякісною емаллю, скло та алюмінієві профілі на вибір замовника.
  Внутрішнє наповнення ми використовуємо тільки самого високого гатунку від провідних світових виробників. Так для відкривання дверей застосовуються навіси з газовими амортизаторами, шухляди комплектуються телескопічними направляючими повного висування. Карго, коші та сушки відомих брендів.

Довіривши нам проектування і виготовлення
Ви отримаєте красиву, якісну та професійно збалансовану кухню.
Он-лайн
(067) 573 73 59
Контакти:
(050) 305 91 95