Проектно-виробничий комплекс "Бродекс" розпочав свою діяльність у 1997 році, згрупувавши навколо себе ініціативних людей із бажанням працювати на творчій довгостроковій основі, та започаткувавши виробництво корпусних меблів.

  На момент заснування підприємства із обладнання був у наявності тільки ручний побутовий інструмент та орендоване приміщення загальною площею 30м.кв. Серед замовників переважали приватні особи, які ставали клієнтами орієнтуючись, в основному, на низьку ціну продукції, що випускалася, ставлячи її в один ряд з товарами серійного виробництва, які масово пропонувалися на ринку.
  Але з часом ситуація почала змінюватися. Стрімко зростаючий попит на високотехнологічну та якісну продукцію зумовив розширення пропозиції послуг та асортименту продукції. Був узятий напрям розвитку виробництва не за кількісними, а за якісними показниками.
  Поліпшувалися умови виробництва: були придбані виробничі приміщення площею більш ніж 150 кв.м., ділянка землі площею 420 кв.м. з розрахунком на добудову та модернізацію основних засобів.
  Удосконалювалося і технічне забезпечення: був замовлений за індивідуальним проектом (з удосконаленою, порівняно із серійними зразками, конструкцією), виготовлений і встановлений форматно-розкрійний верстат (основна виробнича база і гарант якості будь-якого серйозного меблевого виробництва), згодом придбаний верстат стаціонарного типу для нанесення пластикової крайки ПВХ, АБС тощо. Враховуючи стрімку динаміку розвитку меблевого ринку була встановлена лінія з обробки МДФ та алюмінієвих профілів, що диктують дизайнерський стиль та напрямки меблевих тенденцій у всьому світі. Крім застосування у меблевій галузі, використання даного обладнання дало можливість провести диверсифікацію і започаткувати виробництво рекламної продукції, а саме носіїв інформації зовнішнього та внутрішнього використання (рекламних щитів). Постійна модернізація парку обладнання дає підприємству переконливі переваги у конкурентній боротьбі за місце лідера на ринку товарів та послуг.

  Новим етапом розвитку нашого виробництва стала комп'ютеризація. Було придбане сучасне комп'ютерне обладнання, спеціальні ліцензійні програми - системи автоматизованого виробництва. Це дало можливість перейти на новий рівень обслуговування клієнтів та освоїти нові напрямки розвитку. Так було започатковано діяльність по розробці логотипу та фірмового стилю, макетуванню та виготовленню поліграфічної та сувенірної продукції, що закріпило за підприємством позиції на ринку реклами.

  Процес підготовки до друку рекламної продукції висвітлив ще декілька виробничих моментів, які необхідно було освоїти для повного та всебічного надання послуг. Це призвело до поступового придбання фототехнічного обладнання та здобуття навиків з предметної, архітектурної і, навіть, репортажно-презентаційної фотозйомки. Ці послуги пізніше були виділені в окремий напрямок та пропонуються клієнтам нашої фірми в розширеному асортименті.

  З'явилися нові можливості у дизайнерських розробках, проектуванні та попередньому узгодженні тонкощів виконання замовлення завдяки відкриттю салону-виставки де можна наочно побачити вироби нашого підприємства, оглянути в тримірному зображенні індивідуальні проекти, вислухати поради дизайнера, поспілкуватися із технологом та отримати будь-яку професійну інформацію про товари та послуги, пропоновані нашим підприємством.

  Своєю натхненною працею та невпинним прагненням до удосконалення якості продукції ми не тільки створюємо добробут в оселях земляків, а намагаємося ствердитися, як український виробник товарів та послуг, що в конкурентній боротьбі впроваджує нові стандарти якості і не поступається своїми позиціями перед відомими вітчизняними та іноземними виробниками.
Он-лайн
(067) 573 73 59
Контакти:
ПВК "Бродекс" є багатопрофільним підприємством галузі легкої промисловості.
Основні види товарної продукції - меблі, елементи інтер'єру, реклама та конструкції.
Послуги представлені дизайном, проектуванням та макетуванням вищеозначеної продукції.
(050) 305 91 95